PHILIPS výb.halogen. MASTER CDM-T ELITE 70W/930 230V G12
KOD KRAT.:PHVCDMT70/930Elite
KOD VÝR.:872790091141100
EAN.:8727900911411
| Výrobce: | |
| Výrobce | DAIN |
|---|---|
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 31 mm |
| Napětí | 275 V |
| Podskupina zboží | pro výbojky |
| přepravní rozměr cm | 3.1 cm |
| Skupina zboží | Předřadníky a trafa |
| Šířka balení | 25 mm |
| Výška balení | 15 mm |
| KOD | YDAED11423 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHVCDMT70/930Elite
KOD VÝR.:872790091141100
EAN.:8727900911411
KOD KRAT.:MOUS3000A3KN600/ND/F
KOD VÝR.:US3000A3KN600/ND/FS
EAN.:8596099016098
KOD KRAT.:RTPASCAL/MP25
KOD VÝR.:PASCAL/MP25
EAN.:8032853659304
KOD KRAT.:PHI8721103069054
KOD VÝR.:872110306905400
EAN.:8721103069054
KOD KRAT.:MOISRAC4KV3V162/ND14
KOD VÝR.:ISRAC4KV3V162/ND1400I3
EAN.:8595073722284
KOD KRAT.:MOEVAL1LKV4V1/1400ND
KOD VÝR.:EVAL1LKV4V1/1400ND
EAN.:8595073715033
KOD KRAT.:PHL18/840SECURA
KOD VÝR.:871150064010940
EAN.:8711500640109
KOD KRAT.:MOQN2F600/1050ND
KOD VÝR.:QN2F600/1050ND
EAN.:8596099084257
KOD KRAT.:GH-KU-L6X8
KOD VÝR.:6926154
EAN.:8591120074597
KOD KRAT.:AMA9F04320
KOD VÝR.:A9F04320
EAN.:3606480440670
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena