LEDVANCE driver.LED PERFORMANCE PFM-250/220-240/24/P
KOD KRAT.:OSPFM250/24/P
KOD VÝR.:4058075240032
EAN.:4058075240032
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Optotronic |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4052899546028 |
| Délka | 265 |
| Rozměry | 265 x 68 x 40 mm |
| Šířka | 68 |
| Výška | 40 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 326 mm |
| Krytí | IP66 |
| Podskupina zboží | pro LED |
| přepravní rozměr cm | 32.6 cm |
| Skupina zboží | Předřadníky a trafa |
| Šířka balení | 88 mm |
| Třída svítidla | I |
| Výška balení | 51 mm |
| Příkon | 250 W |
| EAN | 4052899546028 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSOT250/220-240/24P | ks | 1 | ks |
| EAN | 4052899546035 | bal | 4 | ks |
KOD KRAT.:OSPFM250/24/P
KOD VÝR.:4058075240032
EAN.:4058075240032
KOD KRAT.:OSA7507DC-2BL
KOD VÝR.:4062172394857
EAN.:4062172394857
KOD KRAT.:PHLEDLS355019
KOD VÝR.:871951435501900
EAN.:8719514355019
KOD KRAT.:OSOT130/220-240/24P
KOD VÝR.:4052899546004
EAN.:4052899546004
KOD KRAT.:PHLEDHFST727W/WH
KOD VÝR.:8719514279179
EAN.:8719514279179
KOD KRAT.:MOPL7000L2W5ND
KOD VÝR.:PL7000L2W5ND
EAN.:8596099001070
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena