LEDVANCE SMART+ prodl.1xzásuvka OUTDOOR 220-240V 1.5m ZB
KOD KRAT.:OSISMPLUGOUT1.5ZB
KOD VÝR.:4058075729308
EAN.:4058075729308
| Výrobce: | |
| Produktová řada | bulb STAR |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075433946 |
| Balení | 6 ks |
| Délka | 105 |
| Průměr | 60 mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | červená |
| Délka balení | 60 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 15 W |
| Index barevného podání | 40-59 |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 14.5 cm |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 45 lm |
| Šířka balení | 60 mm |
| Teplota chromatičnosti | 1000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Tvar zdroje | A-tvar |
| Úhel vyzařování | 160 st. |
| Výška balení | 145 mm |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Provedení | opál |
| Příkon | 16 W |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4058075433953 | box | 11 | ks |
| EAN | 4058075433946 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSELSA152.5/510RD | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075603707 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSISMPLUGOUT1.5ZB
KOD VÝR.:4058075729308
EAN.:4058075729308
KOD KRAT.:PHI16461/93/16
KOD VÝR.:8718696131251
EAN.:8718696131251
KOD KRAT.:BEJ0220
KOD VÝR.:2501100100
EAN.:8595025311955
KOD KRAT.:HTRSOa
KOD VÝR.:V075
EAN.:8595614701150
KOD KRAT.:MDSBC3.2/1.6
KOD VÝR.:RCACS 3,2/1,6-1000
EAN.:8591120048598
KOD KRAT.:EAHWS-KLV
KOD VÝR.:178941
EAN.:4015081742585
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena