LEDVANCE LED nástrčka DULUX D EM 6W/13W G24d-1 3000K 600lm/120° NonDim 30Y
KOD KRAT.:OSEDD6/830EMM
KOD VÝR.:4058075823099
EAN.:4058075823099
| Výrobce: | |
| Produktová řada | bulb STAR |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075433922 |
| Balení | 6 ks |
| Délka | 105 |
| Průměr | 60 mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 60 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 15 W |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 14.5 cm |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 235 lm |
| Šířka balení | 60 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2200 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Tvar zdroje | A-tvar |
| Úhel vyzařování | 160 st. |
| Výška balení | 145 mm |
| Barevné provedení | žlutá |
| Index barevného podání | 60-69 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Provedení | opál |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4058075433939 | box | 11 | ks |
| KOD | OSELSA152.5/622YE | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075433922 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075603622 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSEDD6/830EMM
KOD VÝR.:4058075823099
EAN.:4058075823099
KOD KRAT.:BES18313
KOD VÝR.:2413130232
EAN.:8595025318688
KOD KRAT.:OSEST8PROUOUN15840
KOD VÝR.:4099854026294
EAN.:4099854026294
KOD KRAT.:EAZ-GV-10/1P-1TE
KOD VÝR.:270339
EAN.:4015082703394
KOD KRAT.:BEP0417
KOD VÝR.:1902040700
EAN.:8595025302281
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena