| Barva těla | BÍLÁ |
|---|---|
| Výrobce | LEDVANCE |
| Produktová řada | LEDTUBE |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Označení zdroje | T8 |
| Reflektor | NE |
| Možnost stmívat | false |
| S pohybovým čidlem? | false |
| EAN | 4099854434860 |
| Délka | 1514.00 |
| Průměr | 26.70 mm |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Světelný tok | 3150 lm |
| Patice | G13 |
| Užitý zdroj | zářivka T8 |
| Napětí | 220-240 V |
| Životnost | 50000 hod |
| Provedení | opál |
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena