LEDVANCE LED zářivka SubstiTUBE ADV UO EM T8 1.5m 23.1W/58W G13 3700lm/840 60Y
KOD KRAT.:OSEST8ADVUOEM23.1840
KOD VÝR.:4099854037030
EAN.:4099854037030
| Výrobce: | |
| Produktová řada | SubstiTUBE Advanced |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075611993 |
| Délka | 1513 |
| Průměr | 26.7 mm |
| Balení | 10 ks |
| Energetická třída | C |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 1605 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 58 W |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 160.5 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 29 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Tvar zdroje | T8 |
| Výška balení | 29 mm |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G13 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 3700 lm |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 4058075611993 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSEST8AUOEM/23.1/840 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSEST8ADVUOEM23.1840
KOD VÝR.:4099854037030
EAN.:4099854037030
KOD KRAT.:MOLLL3000RL1KV4NDNZ
KOD VÝR.:LLL3000RL1KV4NDNZ
EAN.:8596099032043
KOD KRAT.:MGLG2605.5/CW/E27IP
KOD VÝR.:LG2605.5
KOD KRAT.:KO181716004
KOD VÝR.:181716004
EAN.:9008221817163
KOD KRAT.:MOMEGALW4M4V1/4200ND
KOD VÝR.:MEGALW4M4V1/4200ND
EAN.:8595073712568
KOD KRAT.:PHI31814/31/17
KOD VÝR.:5413987155857
EAN.:5413987155857
KOD KRAT.:MOIDRA2KN3V1ND/1050I
KOD VÝR.:IDRA2KN3V1ND600/1050ISO3
EAN.:8595073791525
KOD KRAT.:MOMEGALW4S4V1/1400ND
KOD VÝR.:MEGALW4S4V1/1400ND
EAN.:8596099011109
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena