PHILIPS HUE-WA svít.liniov.LED Play.Tube 17.4W 1540lm/820-65/WCA IP20 ; černá
KOD KRAT.:PHIH8718696176306
KOD VÝR.:871869617630600
EAN.:8718696176306
| Výrobce: | |
| Produktová řada | BIO |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854178337 |
| Délka | 1213.00 |
| Průměr | 26.70 mm |
| Balení | 8 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Index barevného podání | 90-100 |
| Možnost stmívat | false |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G13 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 1800 lm |
| Užitý zdroj | zářivka T8 |
| Životnost | 30000 hod |
| EAN | 4099854178337 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSELT8EMB36/15/965 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854178344 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHIH8718696176306
KOD VÝR.:871869617630600
EAN.:8718696176306
KOD KRAT.:OSA64211NL-01B
KOD VÝR.:4062172114479
EAN.:4062172114479
KOD KRAT.:OSEF1906NESTG-761834
KOD VÝR.:4058075761834
EAN.:4058075761834
KOD KRAT.:OSELT5EXHE21/10/865
KOD VÝR.:4099854294204
EAN.:4099854294204
KOD KRAT.:OS4099854434969
KOD VÝR.:4099854434969
EAN.:4099854434969
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena