Schneider rozvodnice na omítku Spacial 0mod. IP66 plná dvířka šedá ocelová+zámek
KOD KRAT.:AMNSYS3D5425P
KOD VÝR.:NSYS3D5425P
EAN.:3606480159411
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Vintage 1906 |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075808997 |
| Průměr | 124 mm |
| Balení | 4 ks |
| Délka | 168 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | Ostatní |
| Délka balení | 140 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 51 W |
| Označení zdroje | G125 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 23.6 cm |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 650 lm |
| Šířka balení | 140 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2400 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Úhel vyzařování | 300 st. |
| Výška balení | 236 mm |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Provedení | čirá |
| Příkon | 7.5 W |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4058075808997 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSEVING1256.5W/824D | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075810426 | bal | 4 | ks |
KOD KRAT.:AMNSYS3D5425P
KOD VÝR.:NSYS3D5425P
EAN.:3606480159411
KOD KRAT.:SEZIZVZ3253
KOD VÝR.:IZVZ3253
EAN.:8585007367544
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena