OSRAM zářivka SMARTLUX PRO T8 L58W/865 G13
KOD KRAT.:OSL58/865SP
KOD VÝR.:4008321874382
EAN.:4008321874382
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Value |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075628052 |
| Energetická třída | F |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 79 mm |
| Označení zdroje | B35 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 11 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 40 mm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 110 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 40 W |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E14 |
| Světelný tok | 470 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| KOD | OSEVB4.9/830/2 | pck | 3 | pck |
| EAN | 4058075628069 | box | 11 | pck |
| EAN | 4058075628052 | pck | 3 | pck |
KOD KRAT.:OSL58/865SP
KOD VÝR.:4008321874382
EAN.:4008321874382
KOD KRAT.:OSEVB4.9/830/3
KOD VÝR.:4058075628076
EAN.:4058075628076
KOD KRAT.:OSESMB5DWF/3
KOD VÝR.:4058075485891
EAN.:4058075485891
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena