PHILIPS LED nástrčka PL-L EM 8W/18W 2G11 3000K 960lm/120° NonDim 30Y
KOD KRAT.:PHLEDCPDL8/830EM
KOD VÝR.:872016915699900
EAN.:8720169156999
| Výrobce: | |
| Produktová řada | candle 1906 |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854091612 |
| Délka | 97.00 |
| Průměr | 35.00 mm |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | B35 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Ekvivalentní náhrada za | 25 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E14 |
| Světelný tok | 250 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4099854091612 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSEF1906B-091612 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854091629 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDCPDL8/830EM
KOD VÝR.:872016915699900
EAN.:8720169156999
KOD KRAT.:OSELT5EXHE21/10/865
KOD VÝR.:4099854294204
EAN.:4099854294204
KOD KRAT.:OS4099854434969
KOD VÝR.:4099854434969
EAN.:4099854434969
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena