LEDVANCE SMART+ refl. PAR16 4.7W/40W GU10 2700K 350lm/45° Dim 20Y ZB
KOD KRAT.:OSESMGU104.7DZB
KOD VÝR.:4058075729148
EAN.:4058075729148
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075445970 |
| Délka | 56 |
| Balení | 4 ks |
| Průměr | 50 mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 61 mm |
| Označení zdroje | PAR16 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 11.9 cm |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 56 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Úhel vyzařování | 360 st. |
| Výška balení | 119 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 25 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | GU10 |
| Provedení | opál |
| Příkon | 46 W |
| Reflektor | ANO |
| Světelný tok | 250 lm |
| Tvar zdroje | PAR16 |
| Životnost | 25000 hod |
| EAN | 4058075445987 | box | 11 | ks |
| KOD | OSEGU10254.5RGBWRM | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075445970 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSESMGU104.7DZB
KOD VÝR.:4058075729148
EAN.:4058075729148
KOD KRAT.:PHIH8719514338562
KOD VÝR.:871951433856200
EAN.:8719514338562
KOD KRAT.:AMEPH3400121
KOD VÝR.:EPH3400121
EAN.:3606480526541
KOD KRAT.:OSQTFQ280F/CW
KOD VÝR.:4050300825564
EAN.:4050300825564
KOD KRAT.:OSEST5HOAC26865
KOD VÝR.:4058075824157
EAN.:4058075824157
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena