NIL bužírka smršťovací 9.5mm (zahřát.až 4.8mm) černá ;Kód:RCACS 9.5/4.8-1000
KOD KRAT.:MDSBC9.5/4.8
KOD VÝR.:RCACS 9,5/4,8-1000
EAN.:8591120048666
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Turaco |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696154489 |
| Váha | 2.95 kg |
| Rozměry | 802x121x121mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 145 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 81.5 cm |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | NE |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 145 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Třída svítidla | I |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 815 mm |
| Barevné provedení | antracit |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP44 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Příkon | 9.5 W |
| Světelný tok | 806 lm |
| Životnost | 25000 hod |
| EAN | 8718696154489 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIH16474/93/P0 | ks | 1 | ks |
| GPC | 915003761602 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696225257 | box | 11 | ks |
| EAN | 08718696225257 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:MDSBC9.5/4.8
KOD VÝR.:RCACS 9,5/4,8-1000
EAN.:8591120048666
KOD KRAT.:PHPIEGU104.7/WW
KOD VÝR.:872790097044900
EAN.:8727900970449
KOD KRAT.:AMINS52103
KOD VÝR.:INS52103
EAN.:3606489818913
KOD KRAT.:SIPB31
KOD VÝR.:PB31
EAN.:8592718026332
KOD KRAT.:PHLEDFP6.5W/827/BL
KOD VÝR.:8718699762292
EAN.:8718699762292
KOD KRAT.:MOESO4000RMKN4ND
KOD VÝR.:ESO4000RMKN4ND
EAN.:8596099005191
KOD KRAT.:AMA9C30815
KOD VÝR.:A9C30815
EAN.:3606480091971
KOD KRAT.:MDSBM6.4/3.2
KOD VÝR.:RCACS 6,4/3,2-1000
EAN.:8591120048857
KOD KRAT.:OSICAP10
KOD VÝR.:4058075268302
EAN.:4058075268302
KOD KRAT.:PHPIEGU103/WW
KOD VÝR.:872790097050000
EAN.:8727900970500
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena