OSRAM LED reflektor COMF PAR16 6W/46W GU10 2700K 575lm/120° Dim 25Y
KOD KRAT.:OS4058075613164
KOD VÝR.:4058075613164
EAN.:4058075613164
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075613140 |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | PAR16 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 350 lm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Ekvivalentní náhrada za | 32 W |
| Možnost stmívat | ANO |
| Patice | GU10 |
| Reflektor | ANO |
| Úhel vyzařování | 120 st. |
| Životnost | 25000 hod |
| EAN | 4058075613140 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4058075613140 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075613157 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OS4058075613164
KOD VÝR.:4058075613164
EAN.:4058075613164
KOD KRAT.:OSEMR166.3W36927D
KOD VÝR.:4058075609433
EAN.:4058075609433
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena