FAMATEL rozvodnice na omítku 39036 36mod. IP65 průhledná dvířka světle šedá N/PE
KOD KRAT.:FA39036
KOD VÝR.:39036
EAN.:8429760812265
| Barva těla | BÍLÁ |
|---|---|
| Výzbroj | proudem řízený |
| Produktová řada | BAL |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé/Nepřímé |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Patice | Ostatní |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Třída svítidla | I |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Životnost | 80000 hod |
| materiál krytu (u svítidel) | Sklo - opál |
| materiál těla svítidla | sklo |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| EAN | 8596099053895 |
| Průměr | 400 mm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | MODUS |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Světelný tok | 4100 lm |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 40 W |
| Typ svítidla | závěsné |
| Krytí | IP20 |
| EAN | 8596099053895 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOBALOP400L3V1/1050N | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:FA39036
KOD VÝR.:39036
EAN.:8429760812265
KOD KRAT.:PHIH8719514338623
KOD VÝR.:871951433862300
EAN.:8719514338623
KOD KRAT.:MOTL/1W/C/1/SA/X/TR
KOD VÝR.:OZN/TL/1W/C/1/SA/X/TR
EAN.:5902448959665
KOD KRAT.:AB1SVR427041R0000
KOD VÝR.:1SVR427041R0000
EAN.:4016779661164
KOD KRAT.:MOLV3P/O/2W/B/1/SEXW
KOD VÝR.:OZN/LV3P/O/2W/B/1/SE/X/WH
EAN.:5902869579985
KOD KRAT.:MOLV236RETROFITLOS84
KOD VÝR.:LV236RETROFIT/LOS840
EAN.:8596099053222
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena