LEDVANCE LED pásek BIOLUX 108W 9140lm/927-965 IP00 ;
KOD KRAT.:OSIBHCLLS
KOD VÝR.:4058075671270
EAN.:4058075671270
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854430374 |
| Šířka | 138.50 |
| Výška | 194.00 |
| Balení | 8 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | černá |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| odolnost svítidla | IK06 |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Floodlighty |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Třída svítidla | I |
| Úhel vyzařování | 110 st. |
| Včetně zdroje | true |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP65 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 10 W |
| Světelný tok | 1000 lm |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 4099854430374 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854430374 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854430381 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSIBHCLLS
KOD VÝR.:4058075671270
EAN.:4058075671270
KOD KRAT.:OSESMP4.9TWE14ZB
KOD VÝR.:4058075729124
EAN.:4058075729124
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena