PHILIPS LED žárovka MASTER A60 3.4W/40W E27 927-922 470lm Dim 25Y opál
KOD KRAT.:PHLEDMFA3.4/927DF
KOD VÝR.:872016931103900
EAN.:8720169311039
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854430398 |
| Šířka | 148.60 |
| Výška | 254.00 |
| Balení | 8 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | černá |
| Krytí | IP54 |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| odolnost svítidla | IK06 |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Floodlighty |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Třída svítidla | I |
| Úhel vyzařování | 115 st. |
| Včetně zdroje | true |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 20 W |
| Světelný tok | 2000 lm |
| Užitý zdroj | led modul |
| KOD | OS4099854430398 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854430398 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854430404 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDMFA3.4/927DF
KOD VÝR.:872016931103900
EAN.:8720169311039
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena