OSRAM dekorativní bodové reflektory SPOT PLUTO 90MM 4.8W 830 Bílá
KOD KRAT.:OS4099854470875
KOD VÝR.:4099854470875
EAN.:4099854470875
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099023294 |
| Délka | 660 |
| Šířka | 660 |
| Výška | 143 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 630 mm |
| Podskupina zboží | Rastrová |
| přepravní rozměr cm | 63 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 630 mm |
| Výška balení | 100 mm |
| EAN | 8596099023294 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOLABRAM | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854470875
KOD VÝR.:4099854470875
EAN.:4099854470875
KOD KRAT.:OSESMP4.9TWE14ZB
KOD VÝR.:4058075729124
EAN.:4058075729124
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena