PHILIPS podlinkové svítidlo Softline 50W 4500lm/827 IP20 ; bílá
KOD KRAT.:PHI31245/31/P0
KOD VÝR.:8718696169391
EAN.:8718696169391
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854572159 |
| Šířka | 680.00 |
| Výška | 1700.00 |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | šedá |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| odolnost svítidla | IK06 |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Floodlighty |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Třída svítidla | I |
| Úhel vyzařování | 110 st. |
| Včetně zdroje | true |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP65 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 20 W |
| Světelný tok | 1700 lm |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 4099854572166 | box | 11 | ks |
| KOD | OS4099854572159 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854572159 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHI31245/31/P0
KOD VÝR.:8718696169391
EAN.:8718696169391
KOD KRAT.:OS4099854258534
KOD VÝR.:4099854258534
EAN.:4099854258534
KOD KRAT.:OSECOMFA5.9W/940FD
KOD VÝR.:4058075602595
EAN.:4058075602595
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena