OSRAM DECOR PAPER DROP WALL 1XE27 OSRAM
KOD KRAT.:OS4099854454325
KOD VÝR.:4099854454325
EAN.:4099854454325
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854448898 |
| Délka | 2026-05-01 |
| Šířka | 8.00 |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Napětí | 5 V |
| Podskupina zboží | Liniová |
| Příkon | 1.5 W |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 80 lm |
| Výška/hloubka | 1980-01-01 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Úhel vyzařování | 120 st. |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 4099854448904 | box | 11 | ks |
| EAN | 4099854448898 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854448898 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854454325
KOD VÝR.:4099854454325
EAN.:4099854454325
KOD KRAT.:OS4099854445613
KOD VÝR.:4099854445613
EAN.:4099854445613
KOD KRAT.:OS4058075857537
KOD VÝR.:4058075857537
EAN.:4058075857537
KOD KRAT.:PHQ8719514530843
KOD VÝR.:871951453084399
EAN.:8719514530843
KOD KRAT.:PHLEDH8719514288232_pos
KOD VÝR.:871951428823200
EAN.:8719514288232
KOD KRAT.:PHQWL070V17S/840M
KOD VÝR.:871951452271899
EAN.:8719514522718
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena