OSRAM LINEAR TURN CONNECT 35CM CCT DIMWT OSRAM
KOD KRAT.:OS4099854462757
KOD VÝR.:4099854462757
EAN.:4099854462757
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 30 ks |
| EAN | 4099854317583 |
| Délka | 1755mm |
| Šířka | 52mm |
| Výška | 15mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Tracklighty |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Výška/hloubka | 15.00 |
| Užitý zdroj | LED |
| EAN | 4099854317583 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854317583 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854317590 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854462757
KOD VÝR.:4099854462757
EAN.:4099854462757
KOD KRAT.:OS4099854452840
KOD VÝR.:4099854452840
EAN.:4099854452840
KOD KRAT.:OS4099854458583
KOD VÝR.:4099854458583
EAN.:4099854458583
KOD KRAT.:OS4099854734489
KOD VÝR.:4099854734489
EAN.:4099854734489
KOD KRAT.:PHVCDMEMW230/842
KOD VÝR.:871869659664700
EAN.:8718696596647
KOD KRAT.:OS4099854734441
KOD VÝR.:4099854734441
EAN.:4099854734441
KOD KRAT.:OS4099854458521
KOD VÝR.:4099854458521
EAN.:4099854458521
KOD KRAT.:PHLS10E
KOD VÝR.:871150076497326
EAN.:8711500764973
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena