LEDVANCE LED žárovka VAL A60 13W/100W E27 4000K 1521lm NonDim 10Y opál
KOD KRAT.:OSEVA10013/840F
KOD VÝR.:4099854049002
EAN.:4099854049002
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Value |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4052899971042 |
| Délka | 118 |
| Balení | 10 ks |
| Průměr | 60 mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 62 mm |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 12.2 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 62 mm |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Tvar zdroje | A-tvar |
| Úhel vyzařování | 190 st. |
| Výška balení | 122 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 100 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Provedení | opál |
| Příkon | 13 W |
| Světelný tok | 1521 lm |
| Životnost | 10000 hod |
| KOD | OSEVCLA100/865 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4052899971042 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4052899971134 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSEVA10013/840F
KOD VÝR.:4099854049002
EAN.:4099854049002
KOD KRAT.:OSEVA7510/827F
KOD VÝR.:4099854048807
EAN.:4099854048807
KOD KRAT.:OSIFLPPS17/840BKS
KOD VÝR.:4099854309526
EAN.:4099854309526
KOD KRAT.:OSEVA10013/865F
KOD VÝR.:4099854049026
EAN.:4099854049026
KOD KRAT.:OSEVING1257W/824
KOD VÝR.:4058075809406
EAN.:4058075809406
KOD KRAT.:WG2273-204
KOD VÝR.:2273-0204-22730204
EAN.:4050821027867
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena