OSRAM LINEAR EDGE SEN 30CM CCT DIM BK OSRAM
KOD KRAT.:OS4099854462931
KOD VÝR.:4099854462931
EAN.:4099854462931
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 4099854452918 |
| Délka | 595.00 |
| Šířka | 595.00 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Instalace na hořlavý povrch | false |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost stmívat | false |
| Možnost závěsné montáže | false |
| odolnost svítidla | IK02 |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | LED panely |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | false |
| S vypínačem | false |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Třída svítidla | II |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Výška/hloubka | 50.00 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 40 W |
| Světelný tok | 3100 lm |
| Úhel vyzařování | 120 st. |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 4099854452918 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854452918 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854452925 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854462931
KOD VÝR.:4099854462931
EAN.:4099854462931
KOD KRAT.:OSOTCABLECLAMPN
KOD VÝR.:4062172046732
EAN.:4062172046732
KOD KRAT.:OS4099854448751
KOD VÝR.:4099854448751
EAN.:4099854448751
KOD KRAT.:OS4099854734601
KOD VÝR.:4099854734601
EAN.:4099854734601
KOD KRAT.:OS4099854547331
KOD VÝR.:4099854547331
EAN.:4099854547331
KOD KRAT.:OS4099854735707
KOD VÝR.:4099854735707
EAN.:4099854735707
KOD KRAT.:PHQ8719514530843
KOD VÝR.:871951453084399
EAN.:8719514530843
KOD KRAT.:PHLEDH8719514288232_pos
KOD VÝR.:871951428823200
EAN.:8719514288232
KOD KRAT.:PHQWL070V17S/840M
KOD VÝR.:871951452271899
EAN.:8719514522718
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena