PHILIPS výb.halogen. MASTERC White CDO-ET 50W/828 230V E27
KOD KRAT.:PHVCDOET50/828
KOD VÝR.:871829118563500
EAN.:8718291185635
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854462856 |
| Délka | 350.00 |
| Šířka | 36.00 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | černá |
| Materiál | Aluminium |
| Možnost stmívat | true |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Profesionální svítidla |
| Připojení pomocí konektoru | true |
| S pohybovým čidlem? | true |
| S vypínačem | false |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 320 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000-4000-6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Nastavitelná |
| Třída svítidla | III |
| Úhel vyzařování | 110 st. |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Výška/hloubka | 18.00 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 5 W |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 4099854462863 | box | 11 | ks |
| KOD | OS4099854462856 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854462856 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHVCDOET50/828
KOD VÝR.:871829118563500
EAN.:8718291185635
KOD KRAT.:OSAOTI1000
KOD VÝR.:4052899620223
EAN.:4052899620223
KOD KRAT.:OS4099854317583
KOD VÝR.:4099854317583
EAN.:4099854317583
KOD KRAT.:OS4099854462757
KOD VÝR.:4099854462757
EAN.:4099854462757
KOD KRAT.:OS4099854452840
KOD VÝR.:4099854452840
EAN.:4099854452840
KOD KRAT.:OS4099854458583
KOD VÝR.:4099854458583
EAN.:4099854458583
KOD KRAT.:OS4099854734489
KOD VÝR.:4099854734489
EAN.:4099854734489
KOD KRAT.:PHVCDMEMW230/842
KOD VÝR.:871869659664700
EAN.:8718696596647
KOD KRAT.:OS4099854734441
KOD VÝR.:4099854734441
EAN.:4099854734441
KOD KRAT.:OS4099854458521
KOD VÝR.:4099854458521
EAN.:4099854458521
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena