OSRAM autožárovka STANDARD 2351MFX6 1.2W 12V BX8.4d
KOD KRAT.:OSA2351MFX6
KOD VÝR.:4062172046916
EAN.:4062172046916
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075603110 |
| Délka | 84.00 |
| Průměr | 45.00 mm |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Index barevného podání | 90-100 |
| Označení zdroje | P45 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 470 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4058075603127 | box | 11 | ks |
| EAN | 4058075603110 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4058075603110 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSA2351MFX6
KOD VÝR.:4062172046916
EAN.:4062172046916
KOD KRAT.:OS4099854615528
KOD VÝR.:4099854615528
EAN.:4099854615528
KOD KRAT.:PHLEDCPB5/840F
KOD VÝR.:871951431254800
EAN.:8719514312548
KOD KRAT.:OS4099854538742
KOD VÝR.:4099854538742
EAN.:4099854538742
KOD KRAT.:YHOS-3L-21010
KOD VÝR.:085736-9-4
EAN.:8594031136699
KOD KRAT.:KK4821/P_KB
KOD VÝR.:4821/P_KB
EAN.:8595057604940
KOD KRAT.:BEM0017
KOD VÝR.:2201018000
EAN.:8592920136126
KOD KRAT.:PHDN142B10S/840U
KOD VÝR.:872016950299499
EAN.:8720169502994
KOD KRAT.:PHICL25717W40KC
KOD VÝR.:871869977725800
EAN.:8718699777258
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena