OSRAM LINEAR EDGE SEN 50CM CCT DIM WT OSRAM
KOD KRAT.:OS4099854462993
KOD VÝR.:4099854462993
EAN.:4099854462993
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4050300803135 |
| Šířka | 18.00 |
| Výška | 16.00 |
| Balení | 25 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 215 mm |
| Podskupina zboží | Příslušenství a náhradní díly |
| přepravní rozměr cm | 21.5 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 35 mm |
| Výška balení | 43 mm |
| EAN | 4050300803135 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSQY-CONNECTOR | ks | 1 | ks |
| EAN | 4050300803142 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854462993
KOD VÝR.:4099854462993
EAN.:4099854462993
KOD KRAT.:OS4099854734441
KOD VÝR.:4099854734441
EAN.:4099854734441
KOD KRAT.:OS4099854458521
KOD VÝR.:4099854458521
EAN.:4099854458521
KOD KRAT.:PHLS10E
KOD VÝR.:871150076497326
EAN.:8711500764973
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena