MODUS stropnice BRSB 9W 900lm/830 IP44; opál 285mm
KOD KRAT.:MOBRSB3KO300V0/ND
KOD VÝR.:BRSB3KO300V0/ND
EAN.:8595073795127
| Výrobce: | |
| Výrobce | ELEMAN |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8594031133827 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 20 mm |
| Podskupina zboží | Příslušenství a náhradní díly |
| přepravní rozměr cm | 2 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 20 mm |
| Výška balení | 4 mm |
| Patice | E14 |
| EAN | 8594160490174 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8594031133827 | ks | 1 | ks |
| KOD | EE-AB1901161 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOBRSB3KO300V0/ND
KOD VÝR.:BRSB3KO300V0/ND
EAN.:8595073795127
KOD KRAT.:OEZODSM1EK55
KOD VÝR.:39285
EAN.:8590125392859
KOD KRAT.:SEZIZVZ3253
KOD VÝR.:IZVZ3253
EAN.:8585007367544
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena