PHILIPS HUE-WA žárovka A60 9W/60W E27 2700K 806lm Dim set-2ks˙
KOD KRAT.:PHLEDH8719514319028
KOD VÝR.:871951431902800
EAN.:8719514319028
| Výrobce: | |
| Produktová řada | HALOPIN PRO |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008321945655 |
| Délka | 51.00 |
| Průměr | 14.00 mm |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 70 mm |
| Podskupina zboží | Halogeny |
| přepravní rozměr cm | 7 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 23 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2800 K |
| uwe filter | true |
| Výška balení | 25 mm |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G9 |
| Příkon | 60 W |
| Světelný tok | 980 lm |
| Životnost | 2000 hod |
| EAN | 4008321945662 | box | 11 | ks |
| KOD | OSH66760PRO/240 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4008321945655 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDH8719514319028
KOD VÝR.:871951431902800
EAN.:8719514319028
KOD KRAT.:AMEZ9EUB108
KOD VÝR.:EZ9EUB108
EAN.:3606486370018
KOD KRAT.:PHIH17415/30/P7
KOD VÝR.:8718696167977
EAN.:8718696167977
KOD KRAT.:MGLU0702/828
KOD VÝR.:LU0702-GU9-2800K
EAN.:4892657063813
KOD KRAT.:PHPIEB5.5/WWF/E14
KOD VÝR.:872790097040100
EAN.:8727900970401
KOD KRAT.:PHLEDWA18.5/RGB
KOD VÝR.:871951455463400
EAN.:8719514554634
KOD KRAT.:BEB9641
KOD VÝR.:1201000100
EAN.:8595025318732
KOD KRAT.:BEH2017
KOD VÝR.:3010002017
EAN.:8592920056929
KOD KRAT.:DELXTS11-2
KOD VÝR.:XTS11-2
EAN.:6410014506117
KOD KRAT.:BEP5502
KOD VÝR.:1907010010
EAN.:8595025319739
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena