LEDVANCE SMART+ luster P40 4.9W/40W E14 27-6500K 470lm Dim 20Y ZB
KOD KRAT.:OSESMP4.9TWE14ZB
KOD VÝR.:4058075729124
EAN.:4058075729124
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854470875 |
| Délka | 90.00 |
| Šířka | 122.00 |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Instalace na hořlavý povrch | false |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | Kov |
| Možnost stmívat | false |
| Možnost závěsné montáže | false |
| odolnost svítidla | IK03 |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Liniová |
| Příkon | 4.8 W |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | false |
| S vypínačem | false |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Třída svítidla | II |
| Úhel vyzařování | 102 st. |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Výška/hloubka | 90.00 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Reflektor | ANO |
| Světelný tok | 300 lm |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 4099854470875 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854470875 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854470882 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSESMP4.9TWE14ZB
KOD VÝR.:4058075729124
EAN.:4058075729124
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena