PHILIPS LED kapka filament MASTER P45 5.9W/60W E14 2700K 806lm DimTone 25Y
KOD KRAT.:PHLEDMFP5.9/927E14DT
KOD VÝR.:871951444961900
EAN.:8719514449619
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4062172394758 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 95 mm |
| označení ECE | WY5W |
| Podskupina zboží | Autožárovky |
| přepravní rozměr cm | 13.5 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 135 mm |
| Výška balení | 17 mm |
| Napětí | 12 V |
| Patice | W2.1x9.5d |
| EAN | 4062172394758 | bli | 5 | bli |
| KOD | OSA2827DC-2BL | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:PHLEDMFP5.9/927E14DT
KOD VÝR.:871951444961900
EAN.:8719514449619
KOD KRAT.:OSILSV1500/840/5/IP6
KOD VÝR.:4058075705647
EAN.:4058075705647
KOD KRAT.:OSAOEINVU300
KOD VÝR.:4062172406598
EAN.:4062172406598
KOD KRAT.:PHLEDA6040/5.5W/BL
KOD VÝR.:871829176391800
EAN.:8718291763918
KOD KRAT.:OSA6418-2BL
KOD VÝR.:4062172396141
EAN.:4062172396141
KOD KRAT.:HTRSJ2
KOD VÝR.:V065
EAN.:8595614701051
KOD KRAT.:PHQSGS102/SGS104BOWL
KOD VÝR.:872790013746099
EAN.:8727900137460
KOD KRAT.:PHLEDHFST727W/WH
KOD VÝR.:8719514279179
EAN.:8719514279179
KOD KRAT.:MOPL7000L2W5ND
KOD VÝR.:PL7000L2W5ND
EAN.:8596099001070
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena