PHILIPS HUE-WCA svít.přisaz.LED Lily 1x8W 650lm/RGBW IP44 ;černá 24V
KOD KRAT.:PHIH17415/30/P7
KOD VÝR.:8718696167977
EAN.:8718696167977
| Výrobce: | |
| Výrobce | Schneider |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 3606481490223 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 80 mm |
| Podskupina zboží | Modulární přístroje |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 80 mm |
| EAN | 3606481490223 | ks | 1 | ks |
| KOD | AMA9L16482 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHIH17415/30/P7
KOD VÝR.:8718696167977
EAN.:8718696167977
KOD KRAT.:MGLU0702/828
KOD VÝR.:LU0702-GU9-2800K
EAN.:4892657063813
KOD KRAT.:PHPIEB5.5/WWF/E14
KOD VÝR.:872790097040100
EAN.:8727900970401
KOD KRAT.:PHLEDWA18.5/RGB
KOD VÝR.:871951455463400
EAN.:8719514554634
KOD KRAT.:BEB9641
KOD VÝR.:1201000100
EAN.:8595025318732
KOD KRAT.:BEH2017
KOD VÝR.:3010002017
EAN.:8592920056929
KOD KRAT.:DELXTS11-2
KOD VÝR.:XTS11-2
EAN.:6410014506117
KOD KRAT.:BEP5502
KOD VÝR.:1907010010
EAN.:8595025319739
KOD KRAT.:BES30110
KOD VÝR.:2333130121
EAN.:8592920107775
KOD KRAT.:KO193605002
KOD VÝR.:193605002
EAN.:4008220662905
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena