Schneider chránič proudový 4P 40A/30mA iID A 10kA
KOD KRAT.:AMA9Z21440
KOD VÝR.:A9Z21440
EAN.:3606480443206
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4050300838632 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 27 mm |
| Podskupina zboží | Autožárovky |
| přepravní rozměr cm | 11 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 45 mm |
| Užití | Pomocný světlomet |
| Výška balení | 110 mm |
| Napětí | 12 V |
| označení ECE | W5W |
| Patice | W2.1x9.5d |
| Příkon | 5 W |
| EAN | 4050300838632 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4050300524801 | bal | 4 | ks |
| KOD | OSA2825 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4008321094469 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:AMA9Z21440
KOD VÝR.:A9Z21440
EAN.:3606480443206
KOD KRAT.:PHI8721103104915
KOD VÝR.:872110310491500
EAN.:8721103104915
KOD KRAT.:MOSTL4000C3/ND
KOD VÝR.:STL4000C3/ND
EAN.:8596099010553
KOD KRAT.:BEP5731
KOD VÝR.:3402116000
EAN.:8592920084304
KOD KRAT.:FPWT30
KOD VÝR.:4WT-30
EAN.:5906197305063
KOD KRAT.:OSQTP5149230
KOD VÝR.:4008321329370
EAN.:4008321329370
KOD KRAT.:PHLEDR634.5W/WWD/BL
KOD VÝR.:8718699773830
EAN.:8718699773830
KOD KRAT.:MOFIT4000A4KN/ND
KOD VÝR.:FIT4000A4KN600/ND
EAN.:8596099024789
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena