PHILIPS LS tape-to-tape propojovací konektor IP20 50pcs EU
KOD KRAT.:PHLEDLS355019
KOD VÝR.:871951435501900
EAN.:8719514355019
| Výrobce: | |
| Produktová řada | DIADEM CHROME |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4062172394857 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 95 mm |
| označení ECE | PY21W |
| Patice | BAU15s |
| Podskupina zboží | Autožárovky |
| přepravní rozměr cm | 13.5 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 135 mm |
| Výška balení | 27 mm |
| Napětí | 12 V |
| EAN | 4062172394857 | bli | 5 | bli |
| KOD | OSA7507DC-2BL | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:PHLEDLS355019
KOD VÝR.:871951435501900
EAN.:8719514355019
KOD KRAT.:OSOT130/220-240/24P
KOD VÝR.:4052899546004
EAN.:4052899546004
KOD KRAT.:PHLEDHFST727W/WH
KOD VÝR.:8719514279179
EAN.:8719514279179
KOD KRAT.:MOPL7000L2W5ND
KOD VÝR.:PL7000L2W5ND
EAN.:8596099001070
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena