LEDVANCE pracovní svítidlo 50W VAL 50W 865 R-STAND
KOD KRAT.:OS4058075831278
KOD VÝR.:4058075831278
EAN.:4058075831278
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4062172395328 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 95 mm |
| označení ECE | HB4 |
| Patice | P22d |
| Podskupina zboží | Autožárovky |
| přepravní rozměr cm | 13.5 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 135 mm |
| Výška balení | 47 mm |
| Napětí | 12 V |
| EAN | 4062172395328 | bli | 5 | bli |
| KOD | OSA9006-1BL | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:OS4058075831278
KOD VÝR.:4058075831278
EAN.:4058075831278
KOD KRAT.:AB2CPX031373R9999
KOD VÝR.:2CPX031373R9999
EAN.:4011617313731
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena