LEDVANCE LED zářivka DULUX SQ28 EM 13W/28W GR8 4000K 1500lm/130° NonDim 30Y
KOD KRAT.:OSE2D13/840EM
KOD VÝR.:4099854501753
EAN.:4099854501753
| Výrobce: | |
| Produktová řada | ULTRA LIFE |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4062172394895 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 95 mm |
| označení ECE | P21/5W |
| Patice | BAY15d |
| Podskupina zboží | Autožárovky |
| přepravní rozměr cm | 13.5 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 135 mm |
| Výška balení | 27 mm |
| Napětí | 12 V |
| EAN | 4062172394895 | bli | 5 | bli |
| KOD | OSA7528ULT-2BL | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:OSE2D13/840EM
KOD VÝR.:4099854501753
EAN.:4099854501753
KOD KRAT.:PHLEDH8719514301504
KOD VÝR.:871951430150400
EAN.:8719514301504
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena