PHILIPS LED nástrčka PL-L HF 8W/18W 2G11 4000K 1000lm/120° NonDim 30Y
KOD KRAT.:PHLEDCPDL8/840HF
KOD VÝR.:871951448678200
EAN.:8719514486782
| Výrobce: | |
| Produktová řada | LEDriving® XTR |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4062172232906 |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 57 mm |
| Patice | P43t |
| Podskupina zboží | Autožárovky |
| přepravní rozměr cm | 18.5 cm |
| Příkon | 13/13 W |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 185 mm |
| Užití | Hlavní světlomet |
| Výška balení | 131 mm |
| Napětí | 12 V |
| označení ECE | H4 |
| KOD | OSA64193DWXTR | bli | 5 | bli |
| EAN | 4062172232906 | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:PHLEDCPDL8/840HF
KOD VÝR.:871951448678200
EAN.:8719514486782
KOD KRAT.:OS4099854391996
KOD VÝR.:4099854391996
EAN.:4099854391996
KOD KRAT.:OS4099854434907
KOD VÝR.:4099854434907
EAN.:4099854434907
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena