OSRAM autožárovka MINIWATT T5 2721-02B 12V 1.2W W2x4.6d BL2
KOD KRAT.:OSA2721-2BL
KOD VÝR.:4062172395762
EAN.:4062172395762
| Výrobce: | |
| Produktová řada | MINIWATT |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4050300925769 |
| Balení | 50 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 10 mm |
| Označení zdroje | T5 |
| Patice | W2x4.6d |
| Podskupina zboží | Autožárovky |
| přepravní rozměr cm | 9.5 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 70 mm |
| Užití | Pomocný světlomet |
| Užitý zdroj | zářivka T5 |
| Výška balení | 95 mm |
| Napětí | 12 V |
| Příkon | 1.2 W |
| EAN | 4050300925769 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSA2721-02B | ks | 1 | ks |
| EAN | 4008321140326 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSA2721-2BL
KOD VÝR.:4062172395762
EAN.:4062172395762
KOD KRAT.:KK8651_HB
KOD VÝR.:8651_HB
EAN.:8595057614109
KOD KRAT.:DULPKT7500
KOD VÝR.:KT7500
EAN.:8011905834401
KOD KRAT.:EE59EK-C3
KOD VÝR.:1000079
EAN.:4046931335176
KOD KRAT.:OSE4099854049064
KOD VÝR.:4099854049064
EAN.:4099854049064
KOD KRAT.:PHIHBLOOM7.1/RGB/WT
KOD VÝR.:871869977098300
EAN.:8718699770983
KOD KRAT.:OS4099854048371
KOD VÝR.:4099854048371
EAN.:4099854048371
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena