EMOS multimediální kabel HDMI 2.0A/M - HDMI 2.0A/M 1.5 m Kód:S10100
KOD KRAT.:BES10100
KOD VÝR.:2333101011
EAN.:8592920107850
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Unica System+ |
|---|---|
| Výrobce | Schneider |
| Logistické informace: | |
| EAN | 3606489452223 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 185 mm |
| Podskupina zboží | Krabice |
| přepravní rozměr cm | 18.5 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 180 mm |
| Výška balení | 80 mm |
| Barevné provedení | antracit |
| EAN | 3606489452223 | ks | 1 | ks |
| KOD | AMNU172454 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:BES10100
KOD VÝR.:2333101011
EAN.:8592920107850
KOD KRAT.:OSF4058075850347
KOD VÝR.:4058075850347
EAN.:4058075850347
KOD KRAT.:OSESMG1254.5MCWF
KOD VÝR.:4058075609938
EAN.:4058075609938
KOD KRAT.:PHLEDA10/CW/4
KOD VÝR.:871869969496802
EAN.:8718699694968
KOD KRAT.:BEA1397.1
KOD VÝR.:3104139711
EAN.:8592920030851
KOD KRAT.:OSEPG92.6/827
KOD VÝR.:4058075757967
EAN.:4058075757967
KOD KRAT.:SISSV1215
KOD VÝR.:SSV1215
EAN.:8592718013028
KOD KRAT.:KNCT-2114-C/M
KOD VÝR.:00325
EAN.:5905339003256
KOD KRAT.:OSH66725OVEN
KOD VÝR.:4008321703552
EAN.:4008321703552
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena