LEDVANCE LED zářivka EXT HO P T5 AC 1.45m 37W/80W G5 5600lm/865 50Y Dim
KOD KRAT.:OSELT5EX80/37/865
KOD VÝR.:4058075730397
EAN.:4058075730397
| Výrobce: | |
| Produktová řada | NIGHT BREAKER UNLIMITED |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4062172387774 |
| Balení | 5 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 100 mm |
| označení ECE | H8 |
| Patice | PGJ19-1 |
| Podskupina zboží | Autožárovky |
| přepravní rozměr cm | 12 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 51 mm |
| Výška balení | 120 mm |
| Napětí | 12 V |
| EAN | 4062172387774 | box | 11 | box |
| KOD | OSA64212NL-2HB | box | 11 | box |
KOD KRAT.:OSELT5EX80/37/865
KOD VÝR.:4058075730397
EAN.:4058075730397
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena