LEDVANCE LED svíčka filament PFM B35 3.4W/40W E27 2700K 470lm NonDim 15Y čirá
KOD KRAT.:OS4099854466359
KOD VÝR.:4099854466359
EAN.:4099854466359
| Výrobce: | |
| Produktová řada | NIGHT BREAKER LASER |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4062172395168 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 95 mm |
| Podskupina zboží | Autožárovky |
| přepravní rozměr cm | 13.5 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 135 mm |
| Výška balení | 34 mm |
| Napětí | 12 V |
| označení ECE | H7 |
| Patice | PX26d |
| EAN | 4062172395175 | box | 11 | bli |
| EAN | 4062172395168 | bli | 5 | bli |
| KOD | OSA64210NL-1BL | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:OS4099854466359
KOD VÝR.:4099854466359
EAN.:4099854466359
KOD KRAT.:OS4099854432385
KOD VÝR.:4099854432385
EAN.:4099854432385
KOD KRAT.:OSEST8/827E14
KOD VÝR.:4058075428362
EAN.:4058075428362
KOD KRAT.:PHIH8719514343443
KOD VÝR.:871951434344300
EAN.:8719514343443
KOD KRAT.:OSA2845TSP
KOD VÝR.:4062172158305
EAN.:4062172158305
KOD KRAT.:NALQ-S5W
KOD VÝR.:259100010
EAN.:8595209935328
KOD KRAT.:OSA64193NL-HCB
KOD VÝR.:4062172114318
EAN.:4062172114318
KOD KRAT.:PHLEDT7/18DG/E27
KOD VÝR.:871951431380400
EAN.:8719514313804
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena