OSRAM autožárovka H8 NIGHT BREAKER UNLIMITED 64212 35W 12V PGJ19-1 HFBox-2ks
KOD KRAT.:OSA64212NL-2HB
KOD VÝR.:4062172387774
EAN.:4062172387774
| Výrobce: | |
| Produktová řada | LEDriving EASY |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4062172399821 |
| Balení | 5 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 90 mm |
| označení ECE | ~H4 |
| Patice | P43t |
| Podskupina zboží | Autožárovky |
| přepravní rozměr cm | 12 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 51 mm |
| Výška balení | 120 mm |
| Napětí | 12 V |
| EAN | 4062172399821 | bli | 5 | bli |
| KOD | OSA64193DWESY-1BL | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:OSA64212NL-2HB
KOD VÝR.:4062172387774
EAN.:4062172387774
KOD KRAT.:OSELT5EX80/37/865
KOD VÝR.:4058075730397
EAN.:4058075730397
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena