LEDVANCE LED zářivka T5 HF HO39 PERFORMANCE 849mm 18W 50/90V G5 2800lm 4000K
KOD KRAT.:OS4099854497711
KOD VÝR.:4099854497711
EAN.:4099854497711
| Výrobce: | |
| Produktová řada | LEDriving EASY |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4062172398077 |
| Balení | 5 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 100 mm |
| označení ECE | ~H4 |
| Podskupina zboží | Autožárovky |
| přepravní rozměr cm | 12 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 51 mm |
| Výška balení | 120 mm |
| Napětí | 12 V |
| EAN | 4062172398077 | box | 11 | box |
| KOD | OSA64193DWESY-2HB | box | 11 | box |
KOD KRAT.:OS4099854497711
KOD VÝR.:4099854497711
EAN.:4099854497711
KOD KRAT.:OS4099854182563
KOD VÝR.:4099854182563
EAN.:4099854182563
KOD KRAT.:PHLEDFST7/18A
KOD VÝR.:872016919123500
EAN.:8720169191235
KOD KRAT.:OS4099854182587
KOD VÝR.:4099854182587
EAN.:4099854182587
KOD KRAT.:PHLEDCPD/E6.5/840
KOD VÝR.:872016929047100
EAN.:8720169290471
KOD KRAT.:PHELEDT25.9/865UO
KOD VÝR.:8720169292512
EAN.:8720169292512
KOD KRAT.:OSISMORWC1231x11BWF
KOD VÝR.:4058075573949
EAN.:4058075573949
KOD KRAT.:OSEF1906G-137884
KOD VÝR.:4099854137884
EAN.:4099854137884
KOD KRAT.:OSA9008DWBRT-2HFB
KOD VÝR.:4062172316019
EAN.:4062172316019
KOD KRAT.:OSELT5EX54/23/830
KOD VÝR.:4099854015199
EAN.:4099854015199
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena