TOMEX ventilátor PRIMO BASE 100 A automat.žaluzie /100mm/
KOD KRAT.:YTNPRIMOBASE100A
KOD VÝR.:12955
EAN.:8595226104806
| Výrobce: | |
| Produktová řada | ORIGINAL |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4050300524313 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 33 mm |
| označení ECE | H11 |
| Patice | PGJ19-2 |
| Podskupina zboží | Autožárovky |
| přepravní rozměr cm | 7.1 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 37 mm |
| Užití | Hlavní světlomet |
| Výška balení | 71 mm |
| Napětí | 12 V |
| Příkon | 55 W |
| EAN | 4050300524313 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSA64211 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:YTNPRIMOBASE100A
KOD VÝR.:12955
EAN.:8595226104806
KOD KRAT.:AB5512-2249 B1
KOD VÝR.:5512-2249 B1
EAN.:8595017220159
KOD KRAT.:PHLEDR7S14W/830D/BL
KOD VÝR.:8718699773694
EAN.:8718699773694
KOD KRAT.:PHI8721103105578
KOD VÝR.:872110310557800
EAN.:8721103105578
KOD KRAT.:OSDL55/78UVA
KOD VÝR.:4008321894618
EAN.:4008321894618
KOD KRAT.:EATR-G3/8
KOD VÝR.:272481
EAN.:4015082724818
KOD KRAT.:PHH8721103089090
KOD VÝR.:872110308909000
EAN.:8721103089090
KOD KRAT.:OSF4099854134111
KOD VÝR.:4099854134111
EAN.:4099854134111
KOD KRAT.:EAZ-SCH230/1/25-11
KOD VÝR.:193886
EAN.:9010238040090
KOD KRAT.:OSESMP4.9DE14ZB
KOD VÝR.:4058075729100
EAN.:4058075729100
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena