OSRAM autožárovka H11 NIGHT BREAKER LASER 64211NL 55W 12V PGJ19-2 blistr
KOD KRAT.:OSA64211NL-1BL
KOD VÝR.:4062172395243
EAN.:4062172395243
| Výrobce: | |
| Produktová řada | NIGHT BREAKER LASER |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4062172114479 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 30 mm |
| označení ECE | H11 |
| Patice | PGJ19-2 |
| Podskupina zboží | Autožárovky |
| přepravní rozměr cm | 13.5 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 95 mm |
| Užití | Hlavní světlomet |
| Výška balení | 135 mm |
| Napětí | 12 V |
| Příkon | 55 W |
| KOD | OSA64211NL-01B | bli | 5 | bli |
| EAN | 4062172114479 | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:OSA64211NL-1BL
KOD VÝR.:4062172395243
EAN.:4062172395243
KOD KRAT.:OSEF1906NESTG-761834
KOD VÝR.:4058075761834
EAN.:4058075761834
KOD KRAT.:OSELT5EXHE21/10/865
KOD VÝR.:4099854294204
EAN.:4099854294204
KOD KRAT.:OS4099854434969
KOD VÝR.:4099854434969
EAN.:4099854434969
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena