LEDVANCE LED zářivka VALUE 0,439m T8 EM 5,4W 230V G13 4000K 650lm ND;Bílá
KOD KRAT.:OS4099854434969
KOD VÝR.:4099854434969
EAN.:4099854434969
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854294204 |
| Délka | 863.00 |
| Průměr | 17.00 mm |
| Balení | 25 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Možnost stmívat | true |
| Napětí | 21 V |
| Označení zdroje | T5 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Užitý zdroj | zářivka T5 |
| Životnost | 75000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Patice | G5 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 1600 lm |
| EAN | 4099854294204 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSELT5EXHE21/10/865 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854294211 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854434969
KOD VÝR.:4099854434969
EAN.:4099854434969
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena