OSRAM autožárovka W16W 921 16W 12V W2.1x9.5d blistr-2ks
KOD KRAT.:OSA921-2BL
KOD VÝR.:4062172396486
EAN.:4062172396486
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008321349507 |
| Balení | 50 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 70 mm |
| označení ECE | W16W |
| Podskupina zboží | Autožárovky |
| přepravní rozměr cm | 9.5 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 18 mm |
| Užití | Pomocný světlomet |
| Výška balení | 95 mm |
| Napětí | 12 V |
| Patice | W2.1x9.5d |
| Příkon | 16 W |
| EAN | 4008321349507 | bli | 5 | bli |
| KOD | OSA921-02B | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:OSA921-2BL
KOD VÝR.:4062172396486
EAN.:4062172396486
KOD KRAT.:PHIH8719514355071
KOD VÝR.:871951435507100
EAN.:8719514355071
KOD KRAT.:NO102405
KOD VÝR.:102405
EAN.:8592765024060
KOD KRAT.:EABC-O-3/36-TW-ECO
KOD VÝR.:284642
EAN.:4015082846428
KOD KRAT.:DRRC06SCBL4
KOD VÝR.:5000394057043
EAN.:5000394057043
KOD KRAT.:PHI15386/30/16_pos
KOD VÝR.:8718291443506
EAN.:8718291443506
KOD KRAT.:ENRC9VPPBL1
KOD VÝR.:7638900138771
EAN.:7638900138771
KOD KRAT.:GPA76
KOD VÝR.:1041007615
EAN.:4891199011597
KOD KRAT.:PHIH17435/30/P7
KOD VÝR.:8718696170533
EAN.:8718696170533
KOD KRAT.:AMNU172418
KOD VÝR.:NU172418
EAN.:3606489452209
KOD KRAT.:SISSV1215
KOD VÝR.:SSV1215
EAN.:8592718013028
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena