LEDVANCE LED pásek PERF.PROT. 8.6W/m 24V 4000K 1030lm/m IP67 role.5m
KOD KRAT.:OSILSP1000/940/5/IP6
KOD VÝR.:4058075705951
EAN.:4058075705951
| Výrobce: | |
| Produktová řada | XENARC |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4052899199569 |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 93 mm |
| Napětí | 12/24 V |
| označení ECE | D3S |
| Patice | P32d-5 |
| Podskupina zboží | Autožárovky |
| přepravní rozměr cm | 9.3 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 46 mm |
| Užití | Hlavní světlomet |
| Výška balení | 53 mm |
| Příkon | 35 W |
| EAN | 4008321379627 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4008321379634 | box | 11 | ks |
| KOD | OSA66340 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4052899199569 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4052899262386 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSILSP1000/940/5/IP6
KOD VÝR.:4058075705951
EAN.:4058075705951
KOD KRAT.:PHQRC136B28S/830D12
KOD VÝR.:871951451222100
EAN.:8719514512221
KOD KRAT.:DR312/B6_pos
KOD VÝR.:50536214
EAN.:4043752174748
KOD KRAT.:AMNU200454
KOD VÝR.:NU200454
EAN.:3606489452391
KOD KRAT.:PHQRC065ZSME-3/WH
KOD VÝR.:871016336592399
EAN.:8710163365923
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena