LEDVANCE SUN@Home svít.stropnice.LED Orbis.Plate 26W 2100lm/22-5000K IP20 30Y
KOD KRAT.:OSISAHORP26
KOD VÝR.:4058075575950
EAN.:4058075575950
| Délka balení | 310 mm |
|---|---|
| přepravní rozměr cm | 31 cm |
| Šířka balení | 310 mm |
| Výška balení | 310 mm |
| Výrobce | OSMONT |
| Produktová řada | ADRIA 2 |
| Užitý zdroj | klasická žárovka |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| EAN | 8591728421540 |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Patice | E27 |
| Příkon | 100 W |
| Typ svítidla | závěsné |
| Krytí | IP40 |
| KOD | OMADR42154 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8591728421540 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSISAHORP26
KOD VÝR.:4058075575950
EAN.:4058075575950
KOD KRAT.:PHLEDP7W/WWF/E27/BL
KOD VÝR.:8718699772253
EAN.:8718699772253
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena