| Výrobce: | |
| Výrobce | OSMONT |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8591728172503 |
| Technické parametry: | |
| Krytí | IP43 |
| Podskupina zboží | Stropnice |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 1140 lm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Příkon | 11 W |
| EAN | 8591728172503 | ks | 1 | ks |
| KOD | OMAUR61538 | ks | 1 | ks |
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena