MODUS podhledové svítidlo I 2x36W G13 ALDP EP IP20;˙
KOD KRAT.:MOI236ALDPEP
KOD VÝR.:I236ALDP600EP
EAN.:8595073717167
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075620346 |
| Délka | 85.00 |
| Průměr | 50.00 mm |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Index barevného podání | 90-100 |
| Označení zdroje | R50 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 345 lm |
| Svítivost | 607 cd |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E14 |
| Provedení | čirá |
| Reflektor | ANO |
| Úhel vyzařování | 36 st. |
| Životnost | 25000 hod |
| EAN | 4058075620346 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4058075620346 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075620353 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:MOI236ALDPEP
KOD VÝR.:I236ALDP600EP
EAN.:8595073717167
KOD KRAT.:DELSKB12-2
KOD VÝR.:SKB12-2
EAN.:6410014520564
KOD KRAT.:EAPL6-B32/3
KOD VÝR.:286592
EAN.:4015082865924
KOD KRAT.:MOIKO218
KOD VÝR.:IKO218600
EAN.:8595073729252
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena