LEDVANCE LED zářivka T8 AC PLUS E 1,5m 20W 220V G13 3000lm 6500K NonDim 50Y
KOD KRAT.:OS4099854604300
KOD VÝR.:4099854604300
EAN.:4099854604300
| Výrobce: | |
| Výrobce | OEZ |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590125444510 |
| Rozměry | 572x642x147mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 657 mm |
| Krytí | IP30 |
| Počet modulů | 72 |
| Podskupina zboží | Rozvodnice a rozvaděče |
| pozn. | N/PE |
| přepravní rozměr cm | 65.7 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 587 mm |
| Výška balení | 162 mm |
| EAN | 8590125444510 | ks | 1 | ks |
| KOD | OEZRZB-Z-3S72 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854604300
KOD VÝR.:4099854604300
EAN.:4099854604300
KOD KRAT.:OS4099854467004
KOD VÝR.:4099854467004
EAN.:4099854467004
KOD KRAT.:PHQBN126C64S/84018
KOD VÝR.:871951494888499
EAN.:8719514948884
KOD KRAT.:PHLEDFT7/818A
KOD VÝR.:872016919125900
EAN.:8720169191259
KOD KRAT.:OSEF1906A-828001
KOD VÝR.:4058075836662
EAN.:4058075836662
KOD KRAT.:OSEF1906G-137884_pos
KOD VÝR.:4099854137884
EAN.:4099854137884
KOD KRAT.:OS4099854466793
KOD VÝR.:4099854466793
EAN.:4099854466793
KOD KRAT.:AMISM50330
KOD VÝR.:ISM50330
EAN.:3606480030819
KOD KRAT.:OSET2.3/827
KOD VÝR.:4099854066993
EAN.:4099854066993
KOD KRAT.:OSIDPTH-KITH11200
KOD VÝR.:4058075695078
EAN.:4058075695078
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena